Prywatni przewoźnicy

Prywatni przewoźnicy

Szeroki zakres usług świadczonych przez przewoźników sprawia, że dziś możliwe jest dotarcie do praktycznie każdego miejsca. Czy to busy do Zakopanego, czy do Sopotu, odjeżdżają z różnych miejscowości w całej Polsce. Prywatny przewóz osób sprawił, że na granicy upadku wylądował PKS.

Nic dziwnego, że państwowy przewoźnik nie wytrzymuje presji rynku, jeżeli od lat oferuje drogie i niewygodne przewozy. Duża rywalizacja przewoźników sprawia, że ceny spadają, a busów jeździ bardzo dużo, więc jest w czym wybierać. Dzieje się to z niewątpliwą korzyścią dla pasażerów, którzy tym sposobem oszczędzają czas i pieniądze.

Wielu ludzi wciąż korzysta z masowych przewozów osób, pomimo iż tak wielu z nich zdaje egzaminy na prawo jazdy i posiada prywatne samochody. Powinno to jednak cieszyć, ponieważ jeśli duża liczba ludzi jeździ razem, służy to środowisku. Strach pomyśleć, co by było, gdyby wszyscy, którzy korzystają dziś z busów, przesiedli się do własnych samochodów. Nie dość, że drastycznie wzrosłaby ilość spalin, to znacząco wydłużyłyby się korki. Poza tym, w niektóre miejsca bardzo niewygodna jest jazda samochodem. Na przykład jeśli chodzi o jazdę na lotnisko.

W przypadku dalekiego wylotu, zostawienie samochodu na lotniskowym parkingu kosztuje fortunę. Rozwiązaniem są transfery na lotniskowe w rozsądnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *